Aktuality

Izraelský velvyslanec přednášel o bezpečnosti

"Vnitřní a vnější bezpečnost: Izraelská zkušenost" byl název přednášky Daniela Merona, velvyslance státu Izrael, která proběhla ve čtvrtek 23. listopadu. Šlo o jeho první vystoupení před studentkami, studenty a akademickými pracovníky naší univerzity. V posluchárně P4 se jich sešlo na 120.

Na úvod své návštěvy byl izraelský velvyslanec přijat rektorem Josefem Salačem. Poté proběhla hodinová přednáška a následně beseda. Přítomné zajímalo, jak probíhá spolupráce obou států a zda budu ve stejné podobě a rozsahu pokračovat i v dalších letech a pak také kyberbezpečnost.

V závěru pozval velvyslanec Daniel Meron všechny přítomné na výstavu "Židovští uprchlíci z arabských zemí", která je instalována v Atriu budovy B. Prohlédnout si ji můžete do 20. prosince 2017. "Jeho excelenci se u nás velmi líbilo, byl spokojen a sám nám navrhl další spolupráci. Budeme pořádat společné akce, přednášky, workshopy za účasti bezpečnostních expertů izraelských univerzit," konstatoval Mgr. František Hřebík, Ph.D., prorektor pro zahraniční styky a vnější vztahy.


 
 
 
 
 

6. 12. 2017

© 2018 Policejní akademie České republiky v Praze. Všechna práva vyhrazena.
www.polac.cz/g2/view.php?aktualit/izrael7/foto.html