Aktuality

Mezinárodní kolo soutěže SVOČ 2022


Dne 28. dubna 2022 se na Policejní akademii České republiky v Praze uskutečnila mezinárodní soutěž Studentské vědecké a odborné činnosti. Byl to již 23. ročník, tento se však uskutečnil po dlouhé covidové pauze. Do soutěže v pěti kategoriích se zapojilo 11 soutěžících z domácí Policejní akademie a 11 soutěžících z Akademie Policejního sboru v Bratislavě. V každé kategorii zasedala tříčlenná komise složená jak z našich, tak slovenských akademiků. Soutěžní klání proběhlo v přátelském duchu.

Na konci soutěžního dne došlo na setkání všech zúčastněných, kde prorektorka pro vědu a výzkum prof. Ing. Martina Blašková, Ph.D. zhodnotila soutěžní den a vyzdvihla přínos vědeckých soutěží pro celou akademickou obec. Společně s vedoucí oddělení vědy a výzkumu Mgr. Kristýnou Parolovou soutěžícím předaly certifikáty a diplomy a poděkovaly všem zúčastněným za příjemný vědecko-výzkumný den.

Zvláštní dík patří zejména všem zúčastněným akademikům a celému realizačnímu týmu. Již teď se těšíme na další ročník, který by měl proběhnout tentokrát u našich zahraničních partnerů v Bratislavě. 
 
 
 

19. 5. 2022

© 2021 Policejní akademie České republiky v Praze. Všechna práva vyhrazena.
www.polac.cz/g2/view.php?aktualit/svoc_22/foto.html