Aktuality

Sportovní den rektora 2017

Střelba, štafetový běh, transport břemene, hod do dálky a štafetové plavání. To byly hlavní soutěžní disciplíny, ve kterých se letos utkaly dvoučlenné hlídky v rámci Sportovního dne rektora. Ten proběhl ve středu 5. dubna na sportovištích Policejní akademie ČR v Praze.

Dvacet hlídek soutěžilo ve třech kategoriích - muži, ženy a smíšené hlídky. Na start se sportovci postavili v devět hodin a i přes nepřízeň počasí předváděli parádní výkony.

Velký zájem byl také o paralelně probíhající praktické semináře bojových sportů, umění a sebeobrany, vedené odbornými lektory a také o ukázky činnosti policejních útvarů pohotovostní motorizované jednotky a služebních kynologů. Zájemci si mohli zahrát nohejbal.

Vítězové jednotlivých kategorií a absolutní vítěz převzal z rukou prorektora pro zahraniční styky a vnější vztahy Františka Hřebíka diplomy a ceny. "Gratuluji vítězům, i když podle mne vyhráli všichni, kteří v sobě našli odvahu a i přes nepřízeň počasí, udělali něco pro své zdraví," konstatoval František Hřebík s tím, že už se těší na další ročník.


 
 
 
 
 
 
 
 

11. 4. 2017

© 2018 Policejní akademie České republiky v Praze. Všechna práva vyhrazena.
www.polac.cz/g2/view.php?aktualit/sportden_17_2/foto.html