Aktuality

Přednáška o příčinách a důsledcích stresu u amerických policistů

Rektor Policejní akademie ČR v Praze Josef Salač

vás zve na přednášku

prof. dr. Tary O'Connor Shelley, Ph.D. z Tarletonské státní univerzity v Texasu

na téma:

"Stres? Zkoumání příčin a důsledků stresu u amerických policistů"

v úterý 10. března 2020 od 9 hod. v posluchárně P4, v budově B.

Přednáška bude z angličtiny tlumočena do českého jazyka.

Těšíme se na vaši účast.


Prof. dr. Tara O'Connor Shelley, Ph.D.

je řádnou profesorkou a spolupředsedkyní Institutu trestního soudnictví a veřejné politiky ve Škole kriminologie a trestního soudnictví a strategických studií na Tarleton State University ve Fort Worth v Texasu (USA). Dr. Shelley obdržela titul Ph.D. v oboru kriminologie a trestního soudnictví na Floridské státní univerzitě v oblasti práva.

Před vstupem do akademické obce pracovala na Ministerstvu spravedlnosti na Floridě (FDLE), v Policejním výkonném výzkumném fóru (PERF) a v Soudní asociaci pro výzkum a statistiku (JRSA). Má více než 24 let odborné výzkumné zkušenosti zahrnující 25 federálních, státních, místních a privátně financovaných výzkumných grantů.

Během své kariéry získala více než 1,1 milionu USD v externím financování výzkumných projektů. Spolueditovala dvě knihy a je autorkou 40 článků a kapitol knih. Publikuje také v časopisech nebo ve zpravodajích. Nedávno obdržela prestižní titul Fulbright Scholar. V letním semestru 2019/2020 přednáší jako stipendistka Fulbrightovy nadace na Policejní akademii předmět komparativní kriminologie.


24. 2. 2020

© 2021 Policejní akademie České republiky v Praze. Všechna práva vyhrazena.
www.polac.cz/g2/view.php?aktualit/shelley/index.html