Aktuality

Němečtí studenti ocenili zajímavý program a vysokou kvalitu přednášek


Poslední dubnový týden hostila Policejní akademie studenty Deutsche Hochschule der Polizei se sídlem v Münsteru. Pro 13 studentů a Maxe Gehrkeho, pedagoga, které je doprovázel, byl připraven zajímavý program. Na katedře kriminalistiky se zúčastnili přednášek, navštívili Muzeum Policie ČR, Krajské ředitelství Policie Jihočeského kraje a prohlédli si nejen Prahu, ale také Český Krumlov.

V rámci závěrečného hodnocení vystoupil Max Gehrke: "Všichni jsme se zdejším pobytem velmi spokojeni. Program byl vyvážený a pestrý. Získali jsme nové poznatky a informace včetně vhledu do fungování české policie. Chci vyzdvihnout vysokou úroveň přednášek i přednášejících, akademických pracovníků Policejní akademie."

"Snažíme se dělat maximum pro všechny, kteří akademii navštíví. O tom že se nám to daří, svědčí kladné ohlasy hostů, studentů a pedagogů," reagoval František Hřebík, prorektor pro zahraniční styky a vnější vztahy. V neposlední řadě ocenili němečtí studenti otevřený přístup zástupců Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje a policistů Speciální pořádkové jednotky Praha, které navštívili. Navíc je česká města okouzlila a chtějí je znovu navštívit.


9. 5. 2017


© 2018 Policejní akademie České republiky v Praze. Všechna práva vyhrazena.
www.polac.cz/g2/view.php?aktualit/nemecko3.html