Aktuality

Můj Erasmus

Přehlídka zapojených škol na Kampě

Jarmark odborných škol, ukázky řemesel, soutěže, módní přehlídky, taneční vystoupení, barmanská show, hudební představení, loutkové divadlo a výtvarné dílny, to vše si mohli prohlédnout návštěvníci akce s názvem Můj Erasmus. Konala se ve čtvrtek 18. května v parku Kampa a úspěšně se tam prezentovala také Policejní akademie.

Akci, která byla určena učitelům a žákům základních a středních škol, vysokoškolským studentům i široké veřejnosti zorganizoval Dům zahraniční spolupráce ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy u příležitosti 30. výročí programu Erasmus.

Policejní akademie byla zastoupena katedrou kriminalistiky. Pracovníci Zdeněk Marek a Jiří Vávra prezentovali perspektivní možnosti aplikace virtuálních technologií, které se především týkaly moderních metod dokumentace kriminalisticky významných míst.

"Tato akce Domu zahraniční spolupráce byla pro nás skvělou možností k prezentaci naší univerzity, která letos slaví 25. výročí od svého založení. Potěšil nás zájem z řad veřejnosti a potencionálních studentů. Zaznamenali jsme od návštěvníků mnoho pozitivních ohlasů na vystoupení psovodů, jízdní jednotky nebo potápěčů," konstatoval prorektor pro zahraniční styky a vnější vztahy František Hřebík.

Pestrý program byl odpoledne ukončen přehlídkou národních jídel zahraničních vysokoškolských studentů.


 
 

25. 5. 2017

© 2018 Policejní akademie České republiky v Praze. Všechna práva vyhrazena.
www.polac.cz/g2/view.php?aktualit/kampa/foto.html